У малој сали Дома војке у Нишу 14.3.209. драмска секција наше школе одиграла је представу ” Недостајем сама себи”.

Двоје наших бивших ученика, садашњих средњошколаца, радо се одазвало да још једном, са осталим члановима драмске секције, упути поруку да излаз из проблема треба тражити на прави начин, а не кренути путевима дроге са лошим друштвом. У публици су били ученици неколико нишких школа, а колико је интереовање за прадставу било говори то да је двадесетак ученика на ногама одгледало представу, с обзиром на то да су сва места била попуњена. Представу је одиграла стандардна екипа: Анђелка Кнежевић, Никола Миљаковић, Новак Илић, Александра Тимотијевић, Анастасија Портић и Амор Рамадани.

Организатор је Завичајно удружење Топличана у Нишу.

Фотографија корисника Завичајно Удружење Топличана Фотографија корисника Завичајно Удружење Топличана