Чланови драмске секције извели су представу у Културном центру “Драинац” поводом Дана школе, 8. новембра.

По тексту Ђурђе Лили, представа “Недостајем сама себи” говори о проблемима младе девојке која се низом лоших околности и немогућности да превазиђе породичне проблеме, нашла у свету дроге.

Представа је била намењена како ученицима, тако и родитељима јер указује на то колико је мало потребно младој особи да поклекне и падне. Такође даје одговоре на питања да ли је могуће побећи од животних проблема бегом у свет дроге и пронаћи спас у наркоманији.

Млади, а веома талентовани глумци су ученици наше школе: Анђелка Кнежевић, Никола Миљаковић, Анастасија Портић, Амор Рамадани, Бојана Илић и Новак Илић.

Реализатори представе били су: Милена Грујић и Весна Симић, наставнице српског језика (режија), Надица Грбић, наставница ликовне културе (сценографија) и Дејан Томић, наставник музичке културе (техничка подршка).