Ученици млађих разреда учествовали су на такмичењу “Игре без граница” где су показали своју спретност и брзину. Ово такмичење одржава се четврту годину заредом. Такмичење се одржало у спортској хали “Чика Душко Јовановић”.

Организатори такмичења су чланови Спортске секције, учитељи Дејан Ђокић и Момчило Максић и учитељица Биљана Симић. Да би на терену током самог такмичења све било коректно и по пропозицијама побринуле су се судије, наставници физичког васпитања Ивица Ћурчић, Јелена Ивковић, Ивана Крстојевић и Маријана Милановић.

Покровитељ овог такмичења је Спортски савез Блаца, који је за такмичаре обезбедио дипломе, медаље и пехаре.

Циљ такмичења је да се код ученика повећа толеранција у навијању, да се прихвате различитости и да се ученици науче како се супростављене екипе понашају у игри, како се прихвата победа и пораз.

« 1 of 2 »