Завршила се још једна школска година која ће се памтити по настави на даљину, вирусу и бризи за најближе.  Основну школу напушта још једна генерација осмака. Осми разред је завршило 93 ученика.

Поводом завршетка школске године в.д. директорка Марија Ћурчић угостила је и наградила најбоље ученике осмог разреда.  У току свог школовања Вукову диплому својим радом, трудом, залагањем, али и одрицањем, заслужили су  ученици: Дамјан Судимац, Ђорђе Судимац, Сара Радивојевић, Мина Вељовић и Милан Павловић.

Титулу  ученика генерације понео  је Дамјан Судимац, а титулу спортисте  генерације Милица Стошовић.

В.д. директор је ученицима пожелела пуно успеха у даљем школовању, да не забораве своје родно место и да буду честити људи.