У школи је одржана новогодишња приредба за ђаке прваке. Програм су припремили чланови Драмске секције млађих разреда, уз помоћ учитељица Мирјане Тодоровић, Слађане Лозанац и Јелице Анђелковић. У програму су учествовали и чланови рецитаторске секције, који су се припремали уз помоћ учитељице Горице Убавић и учитеља Горана Пешића. Музичке тачке припремили су ученици седмог и осмог разреда уз помоћ наставнице Љубице Терзић. Ученице млађих разреда, уз помоћ наставнице Иване Крстојевић, припремиле су и извеле тачку ритмичке гимнастике. У организацији и реализацији приредбе учествовали су чланови Тима за културне активности школе, учитељица Биљана Симић и наставник Дејан Томић.

Новогодишњу приредбу блачких основаца пратили су и ученици и родитељи који су заједно више пута извођаче наградили аплаузом.

По завршетку приредбе, ђаци прваци су добили новогодишње пакетиће.