Поводом предстојећих  празника, наши најмлађи ученици су добили новогодишње пакетиће, као поклон и честитка за новогодишње и божићне празнике. Пакетићи су донација блачких привредника, а на иницијативу Милице Савић. Она је покренула ову акцију и уз помоћ Sabo, Hardy Export Import, Al staklo plus, Rič doo, Čutura, Vodoterm, Savić Petrol, Mlekara Lazar, Ćure DMD, Stef Gum, Greditelj juga, Eurolux, Lukini, Gumitex, Keba Kraba, Kafana Župa, str Laguna, Cvećara Mara, Copy original, (наших добротвора), сви малишани имају осмехе на својим лицима задовољни прелепим поклонима.

Директорица наше школе, Марија Ћурчић,  је заједно са организатором акције, Милицом Савић,  поделила најмлађим ученицима поклоне, са жељом да буду здрави, весели и срећни у новој години. Срећа деце је на првом месту, а доказ за то је овај гест. Хвала у име задовољне дечице.