Поводом 8. марта ученици наше школе припремили су мамама, али и свим суграђанкама најлепши поклон – свој наступ на ком су рецитовали, певали, глумили и играли. Програм приредбе припремиле су учитељице Мирјана Тодоровић, Јелица Анђелковић, Слађана Лозанац, Горица Убавић, Биљана Симић и учитељ Горан Пешић; наставнице Милица Милосављевић и Ивана Крстојевић. За изглед сцене побринула се наставница ликовне културе Светлана Јевремовић.

Поред најлепшег поклона маме су добиле и најслађи поклон који су им спремили учесници секције Домаћа радиност. На вратима су им ученици поклањали пакетиће слаткиша које су сами умесили са својим учитељицама Данијелом Дачковић, Добрилом Брадић, Драгојлом Павловић и Горданом Милошевић.

There is no gallery selected or the gallery was deleted.