Ученици првог разреда наше школе су у четвртак, 30. децембра 2021.године, присуствовали новогодишњој представи „Патролне шапе спасавају Деда Мраза“. Представа је одржана у КЦ „Драинац“. Поред првака представи су присуствовала и деца из ПУ „Наша радост“, као и многобројни малишани из нашег места са својим родитељима.На самом почетку све присутне је поздравила директорка КЦ„Драинац“, Ена Поповић и свима пожелела срећну Нову годину.

Новогодишња представа „Патролне шапе спасавају Деда Мраза“ је од самог почетка привукла пажњу деце. Глумци су били лепо костимирани и анимирали су децу да активно прате и учествују у програму. Зато се представа веома допала првацима, па су радо одговарали на питања актера представе и прихватили позив да заједно заиграју и запевају.

Био је ово леп начин да прваци заврше прво полугодиште и у празничном расположењу оду на зимски распуст.