Представа “Недостајем сама себи” коју су поводом Дана школе извели чланови драмске секције старијих разреда због актуелне теме којом се бави (наркоманија, проблеми деце и њихових родитеља) изузетно се допала публици, како ученицима тако и родитељима, па је уследила и реприза 1.12. поводом Дана борбе против сиде.

Током децембра уследила су гостовања у Прокупљу и Нишу (ОШ “Радоје Домановић” и ОШ “Бубањски хероји”). У Прокупљу је представа играна као завршни део “Lektirići yu festa”. У Нишу су вршњацима такође на овај начин пренели шта се све може догодити уколико се крене путем дроге.

Општи је утисак да је представа изузетно озбиљна и да преноси веома важне поруке, као и то да су глумци одлично изнели своје улоге.

Представа је урађена по тексту Ђурђе Лили, а у режији Милене Грујић и Весне Симић.