У нашој школи одржана је радионица о енергетској ефикасности .

У договору  екокоординатора екотима „Зелени путоказ“ –Невене Пешић и одељења четвртог разреда и њиховом учитељицом – Данијелом Дачковић, реализована је радионица у оквиру редовне наставе. Предавање о одрживом развоју и енергетској ефикасности је било веома занимљиво за све ученике јер су помно пратили предавање и активно учествовали у реализацији радионице. Доказ пажљивости је било активно учешће у мини квизу, где су били подељени у две групе: ефикасна група и неефикасна група. Свака група је добила картице из своје области, где је сваки ученик из једне групе имао пар из друге групе. Тако је и рађен квиз. Прво је ученик групе „Ефикасно“ закачио на пано своју картицу, а онда се јављао ученик из групе „Неефикасно“ да прикачи своју картицу, супротну од картице постављене од стране противничког тима.

За похавалу је цело одељење јер су без грешке све појмове тачно знали да објасне и прикаче на пано.  Хвала учитељици и ученицима на дивној сарадњи у овој поучној радиници о очувању околине и штедњи електричне енергије, јер се то учи од малих ногу.