Иако је ова школска година била изузетно тешка због целокупне епидемиолошке ситуације, ученици наше школе успели су да остваре запажене резултате на такмичењима.

Ове године одржано је прво такмичење из верске наставе – „Квизирација за све“. Ученици шестог разреда наше школе – Богдан Младеновић, Огњен Миљковић и Немања Јовановић освојили су треће место на републичком такмичењу. Предметни наставник верске наставе је Вучко Николић.

Анђелка Лешњак, ученица осмог разреда наше школе освојила је друго место на републичком такмичењу из књижевности – Књижевна олимпијада, које је одржано у Београду. Такође и ученица осмог разреда Нина Ивљанин освојила  је запажени резултат освојивши 17 поена.

Ученице су стекле право учешћа освојивши на окружном такмичењу у Прокупљу 3. место. Треће место освојили су и ученици Драгана Башић и Вељко Коцић из књижевности, и Анастасија Никић из граматике. Предметни наставник српског језика и књижевности ученицима осмог разреда је Весна Миљаковић.