Поводом ускршњих празника, Културни центар „Драинац“ је у четвртак, 21. априла, организовао „Ускршњу чаролију“.

У холу Културног центра „Драинац“ окупили су се многобројни малишани међу којима су били наши ђаци прваци, предшколци и чланови фолклора КУД „Драинац“.

Предшколци су одиграли своје кореографије, а затим су ученици 1-2 одрецитовали песме „Ускршње јутро“ и „Ускршња песма“. Потом су ученици 1-3 отпевали песму „Христос воскресе, радост донесе“.

Лепу и веселу атмосферу употпунили су ученици наше школе, чланови фолклора, одигравши неколико кореографија. Деца су уживала и у слаткишима које су добили на поклон.

Овај леп доживљај деца ће памтити и по креативној радионици јер су била у прилици да буду маштовита док шарају јаја и бојанке. Прваци су се вратили у своје учионице пуни лепих утисака.