У нашој школи се изучава руски језик. Наши ученици годинама уназад учествују на разним такмичењима из руског језика и постижу значајне резултате.  Те успехе је препознала компанија НИС и зато је у нашој  школи адаптирана је и опремљена учионица за руски језик захваљујући донацији  компаније  НИС у оквиру свог корпоративног програма „Енергија знања“ , који подразумева сарадњу са образовним и научним институцијама у Србији и Руској Федерацији.

У присуству ученика, наставника и бројних гостију представнице НИС компаније су отвориле Мастер класс учионицу.

Директорка Данијела Николић се захвалила у име ученика и наставника који ће у овој учионици проводити квалитетно време у пријатној атмосфери. На часовима ће користити савремену технологију и учење учинити динамичнијим и занимљивијим.