Ученици одељења I/1, I/2 и I/3 са својим учитељицама Биљаном Симић, Горданом Милојевић и Драгојлом Павловић, библиотекарком Маријом Ристић и наставницама физичког Иваном Крстојевић и Милицом Милосављевић, посетили су 20.4.2018. децу припремних предшколских група Предшколске установе“ Наша Радост“ у Блацу.

Прваци су својим другарима хтели да кажу и да покажу колико је лепо у школи и шта их све очекује од првог септембра. Рецитовали су им, певали песме, кроз игру су заједно учили математику , учили бројање кроз песмице и занимљиве игре, имали су прилику да погледају и део ликовних радова које су прваци стварали. Предшколци су уживали и у гимнастичкој кореографији коју су ученици увежбали на школском спорту који се у школи одвија у оквиру ваннаставних активности.