У истуреном одељењу   у Криваји организован је тематски дан поводом предстојећих новогодишњих празника. Учитељице Слађана Раичевић,Зорица Миладиновић и Драгана Ковачевић одржале су заједничке часове ученицима из Придворице, Међухане и Криваје на тему Новогодишњи празници.

На часу српског језика ученици су на видеобиму гледали и слушали причу ,,Горанова победа“ коју им је испричао Деда Мраз. Циљ ове приче био је да ученике  научи како да праштају једни другима и конфликте решавају мирним путем. Деда Мраза смо дочекали рецитацијама о Новој години,новогодишњим жељама и Деда Мразу. Потом је на одушевљење свих присутних уследило сликање са Деда  Мразом.

На часу математике решавали смо задатке са звездицама, пахуљицама, поклонима, јелкама играјући друштвену игру ,,Ко ће пре“.

Час Света око нас био је посвећен рециклажи.Разговарали смо о томе шта све можемо да направимо од белог папира (пахуљице,грудве,Снешка Белића…).

Направљене грудве од папира искористили смо на часу физичког васпитања и додавање на различите начине.

На заједничкој радионици ученици су правили Снешка Белића.